فروش پارتیشن شیشه ای

فروش پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای سازه ای است که برای تفکیک بخش های مختلف در فاتر اداری یا سازمان ها استفاده می شود. این سازه دارای عایق صدا می باشد بدین معنی که همه افراد می توانند بدون مزاحمت و در سکوت کار کنند ، درنتیجه شرایط ایده آل برای دفاتر اداری و محل کار می باشد. این پارتیشن در مدل ها و طرح های متنوعی ساخته می شود.پارتیشن شیشه ای نه تنها از لحاظ ظاهری نمای زیبایی به فضا می دهد ، بلکه حریم خصوصی هر فرد را در محیط کار ایجاد می کند. اگر به دنبال کار خاصی هستید نگران نباشید زیرا محصول در رنگ های دودی ، برنزی ، شامپاینی تولید شده است. علاوه بر این ، می توانید طرح های دلخواهتان مانند لوگوی کاری خود را سفارش داده تا بر روی شیشه ها طراحی و تولید شود.برای استعلام از قیمت و شرایط فروش پارتیشن شیشه ای با ما در تماس باشید.

انواع پارتیشن شیشه ای 

پارتیشن شیشه ای دو جداره

آیا پارتیشن شیشه ای دو جداره از همه انواع پارتیشن ها مستحکم تر است؟ پارتیشن شیشه ای دو جداره با افزایش عملکرد ، راه حلی پیشرفته برای تقسیم مکان های نوآورانه با آلودگی های صوتی زیاد است. شیشه دو جداره با رتبه بندی آکوستیک پیشرفته ، کاملاً مناسب برای ایجاد فضای حریم خصوصی به دفاتر ، نمایشگاه ها ، شرکت و سازمان های اداری بزرگ است. 

 

فروش پارتیشن شیشه ای
فروش پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای فریم لس

همان‌طور که از نام پارتیشن فریم لس برمی‌آید این نوع دیوار های جداکننده با به کارگیری پروفیل‌های آلومینیوم فلزی محدودی در ساختار خود فضای بسیار کمی را اشغال می‌کند. در نتیجه برای اجرا در فضاهای کوچک بسیار مناسب است. علاوه بر این به دنبال استفاده از پارتیشن‌ فریم لس شیشکس، جزء بندی کردن با کاهش تعداد پروفیل‌ها، دید بیشتر با وضوح و شفافیت بالاتر را حاصل می کند

پارتیشن شیشه ای متحرک

این شیشه ها در یک سیستم دو جداره نیز عایق در برابر انتقال دما را فراهم می کند. این بدان معنی است که گرمای کمتری بین فضاهای اداری منتقل می شود و هر منطقه را در دمای سازگارتر و کارآمدتر نگه می دارد. فضاهای اداری با پارتیشن‌های شیشه‌ای دو جداره می‌توانند دمای پایدارتری را تجربه کنند، با دمای خنک ‌تر در تابستان و دمای گرم‌تر در زمستان.

این می تواند انرژی مورد نیاز برای گرمایش و سرمایش را کاهش دهد و هزینه ها را کاهش دهد. هرچه شکاف بزرگتر و شیشه های شیشه بیشتر باشد، عایق بیشتر است.

پارتیشن شیشه ای فریم دار

اگر فضای کاری شما محدود نیست این شانس را دارید تا برای اجرا و نصب پارتیشن‌، انتخابتان را از میان طرح‌های بیشتری انجام دهید. پارتیشن‌های فریم دار یاشیل در ، با ظاهری جذاب و متفاوت برای زیباسازی محیط کار شما در دو مدل پلاس و دوپیا قابل سفارش هستند.

محصولات بیشتر: پارتیشن شیشه ای

خرید پارتیشن شیشه ای از یاشیل دُر

ما انواع مختلف پارتیشن را با ویژگی و کارایی مختلف در پکیج های جدا آماده کرده و هر پکیجی را نسبت به عوامل مهم در پروژه به کارفرما پیشنهاد می دهیم. اولین و مهمترین اصل در هر نوع از پارتیشن کیفیت کار بوده و به هیچ عنوان از این اصل در هیچ کدام از پکیج ها غافل نشده ایم. تمام اطلاعات و مشخصات انواع پارتیشن شیشه ای به صورت کامل در همین صفحه موجود می باشد.برای استعلام از قیمت و شرایط فروش پارتیشن شیشه ای با ما در تماس باشید.

بزرگترین دغدغه ما در این مجموعه بالا بردن کیفیت و کاربری خاص در کنار زیبایی متریال می باشد.
شیشه های مورد استفاده قرار گرفته در پارتیشن های شیشه ای از بهترین متریال شیشه همراه با ایمنی کافی در برابر خطرات احتمالی تولید می گردند.
درسریع ترین حالت ممکن اتاقک هایی با عایق مناسب صوتی در محیط های شلوغ اداری ایجاد می نماییم.
رنگ های موجود در فریم ها و شیشه های پارتیشن را با رنگ فضای اداری موجود تطبیق می نماییم.
انواع طرح های مدرن و امروزی را بر روی شیشه های پارتیشن با استفاده از برچسب های خاص اجرا می نماییم.
با استفاده از استراکچر های مناسب و استاندارد، اجرای هر مدل پارتیشن شیشه ای را به بهترین حالت ممکن انجام می دهیم.
زمان اجرای هر پروژه را به کمترین حالت ممکن کاهش و به بالاترین کیفیت افزایش می دهیم.

فروش پارتیشن شیشه ای
فروش پارتیشن شیشه ای

اجرای پارتیشن شیشه ای

در اجرای پارتیشن شیشه ای اداری از شیشه سکوریت استفاده می شود. در نصب پارتیشن تک جداره از شیشه ۱۰ میل سکوریت به صورت شفاف استفاده می شود ولی برای اجرای پارتیشن دوجداره از شیشه سکوریت ۵ میل که به صورت دولایه نصب می گردد استفاده میکنند همچنین میتوان از شیشه رنگی هم استفاده کرد که در این خصوص از شیشه های رنگی لاکوبل به صورت سکوریت و لمینت شده دوبل داخل فریم و پروفیل پارتیشن استفاده می شود که از دو طرف نمای براق شیشه ای رنگی را دارد ضمنا تمامی شیشه ها سکوریت می باشند.

هزینه اجرای پارتیشن شیشه ای

نسبت به ساخت دیوار بسیار پایین تر است و مراحل نصب ساده تری دارد. شما می توانید با کمک گرفتن از پارتیشن های شیشه ای در عرض مدت زمانی کوتاه فضای داخل ساختمان را به بخش های مختلف تقسیم می کنید و ظاهری جذاب و لوکس به فضا ببخشید. معمولاً پارتیشن های شیشه ای به صورت فریم لس و فریم دار نصب و اجرا می شوند و شیشه مورد استفاده در ساخت این پارتیشن ها تک جداره یا دو جداره هستند.برای استعلام از قیمت و شرایط فروش پارتیشن شیشه ای با ما در تماس باشید.

نصب پارتیشن شیشه ای 

نصب پارتیشن بسیار ساده و سریع انجام میشود و تمامی مراجل تولید پارتیشن اداری در کارخانه انجام می گردد و تمامی پروفیل پارتیشن و شیشه سکوریت و یراق الات در کارخانه اماده سازی می گردد و به محل نصب ارسال می شوند. نصب پارتیشناداری توسط تیم نصب و نصاب پارتیشن شیشه ای در محل پروژه انجام می گیرد. اجرای پارتیشن اداری توسط تیم اجرایی شرکت تترافرم با بهترین کیفیت انجام میگیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع پارتیشن مناسب شما مشتری عزیز و اطلاع از قیمت پارتیشن شیشه ای  با کارشناسان شرکت یاشیل در ارتباط باشین 

راه حلی مدرن برای افزایش بهره وری و زیبایی

در دنیای تجاری پرشتاب امروزی، داشتن یک محل کار مدرن و سازنده برای موفقیت هر سازمانی بسیار مهم است. در اینجا مزایای پارتیشن های شیشه ای و چگونگی افزایش بهره وری و جذابیت زیبایی در محیط کار مورد بحث قرار می گیرد.

۱. افزایش بهره وری

پارتیشن های شیشه ای می توانند به افزایش بهره وری در محیط کار کمک کنند. با استفاده از نور طبیعی، کارکنان هوشیارتر، متمرکزتر و با انگیزه تر هستند. وجود پارتیشن‌های شیشه‌ای همچنین می‌تواند به کاهش حواس‌پرتی و سطح سر و صدا کمک کند و به کارمندان اجازه می‌دهد بدون هیچ وقفه‌ای روی کار خود تمرکز کنند.

۲. جذابیت زیبایی شناختی بهبود یافته

پارتیشن های شیشه ای همچنین می توانند جذابیت زیبایی فضای اداری و منزل را افزایش دهند. آنها تصور یک محیط بازتر و دلپذیرتر را ایجاد می کنند و باعث می شود که محل کار برای کارکنان و بازدیدکنندگان جذاب تر باشد. نیز ظاهری مدرن و پیچیده ایجاد می کند که می تواند مشتریان و مشتریان بالقوه را تحت تاثیر قرار دهد.

۳. انعطاف در طراحی

یکی دیگر از مزایای پارتیشن اداری شیشه ای انعطاف پذیری آنها در طراحی است. آنها را می توان برای مطابقت با نیازهای خاص یک فضای اداری، مانند ایجاد مناطق ملاقات خصوصی، جداسازی ایستگاه های کاری، یا ایجاد مناطق مشترک، سفارشی کرد. این امکان استفاده شخصی و کارآمدتر از فضای اداری را فراهم می کند.برای استعلام از قیمت و شرایط فروش پارتیشن شیشه ای با ما در تماس باشید.

۴. مقرون به صرفه

یک راه حل مقرون به صرفه برای تقسیم فضای اداری است. آنها به حداقل تعمیر و نگهداری نیاز دارند و می توانند سال ها بدون نیاز به تعویض دوام بیاورند. آنها همچنین به راحتی نصب می شوند و می توانند برای هر فضای اداری سفارشی شوند و آنها را به انتخابی ایده آل برای مشاغل در هر اندازه تبدیل می کند.

جهت مشاوره رایگان با یاشیل در و استعلام قیمت لطفا با ما در تماس باشید.

چرا خرید پارتیشن شیشه ای از شرکت یاشیل دُر:

شركت یاشیل دُر با تولید بالاترین کیفیت شیشه سکوریت، یراق آلات و با بکارگیری بهترین تکنسین های نصب، ضامن بالاترین کیفیت اجرا ی پارتیشن برای محیط کار شما می باشد.

مشاوره رایگان به مشتریان در انتخاب پارتیشن مناسب
توجه به خواسته ها و نیازهای مشتری در تمامی سطوح
اجرا و نصب سریع 2 روزه
جلب رضایت مشتری پس از تحویل پروژه
ارائه خدمات پس از فروش

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×