قیمت پارتیشن شیشه ای

قیمت پارتیشن شیشه ای

پارتیشن‌ های شیشه ای در واقع پنل‌ هایی از جنس شیشه می‌ باشند که بدون بار هستند و کاربرد آن‌ ها تقسیم‌ بندی اتاق‌ ها است. این مدل از پارتیشن‌ بندی برای قسمت‌ بندی اتاق و ایجاد یک محیط کاری بسیار عالی است. سیستم پارتیشن‌ های شیشه ای اغلب به شکل شیشه کامل یعنی سقف تا دیوار می‌باشد که با استفاده از قاب‌ های آلومینیومی با سایر موارد در جای خود قرار گرفته می‌ شود. این پارتیشن‌ های شیشه ای به طراحان داخلی کمک می‌‌کنند که بدون ایجاد یک طبقه بتوانند یک اتاق را تقسیم‌ بندی نمایند. این مورد یک انتخاب ایده‌آل برای محیط‌ های کاری از جمله اداره‌ ها می‌باشد زیرا به شما عزیزان این امکان را می‌دهد که بتوانید فضای یک محیط اداری یا تجاری را با استفاده از پارتیشن‌ های شیشه ای به‌ روزرسانی کنید. 

پارامتر های تعیین کننده قیمت پارتیشن شیشه‌ ای

امروزه پارتیشن شیشه‌ ای یکی از راه‌کارهای عالی برای جداسازی فضای داخلی ساختمان‌ های اداری در نظر گرفته می‌شود. پارتیشن شیشه‌ ای مزایای زیادی دارد و می‌توان گفت همانند دیوار معمولی است که فضای داخلی ساختمان را به چند قسمت مختلف تقسیم می‌کند. متریال استفاده شده در ساخت پارتیشن شیشه بوده و همین صفحات شیشه‌ای ساختمان را تقسیم‌بندی می‌کنند. در حال حاضر جداسازی فضای ساختمان‌ های اداری و مسکونی به‌ وسیله پارتیشن انجام می‌شود.

قیمت پارتیشن شیشه ای

انواع پارتیشن شیشه ای
پارتیشن شیشه ای تک جداره
پارتیشن شیشه ای دو جداره.
پارتیشن شیشه ای طرح دار
پارتیشن شیشه ای مدرن
پارتیشن شیشه ای متحرک
پارتیشن شیشه ای فریم لس
پارتیشن آلومینیومی
پارتیشن ثابت

مشاهده بیشتر :   پارتیشن شیشه ای اداری

انواع پارتیشن‌ های شیشه ای به چند دسته تقسیم می‌شوند؟

همان‌ طور که تا الان اشاره کردیم پارتیشن‌ های شیشه ای دارای دو مدل هستند که عبارت‌ اند از: پارتیشن شیشه‌ ای فریم لس و پارتیشن شیشه‌  ای فریم دار.

پارتیشن شیشه ای فریم لس

یکی از مدل‌های محبوب که با استفاده و نصب این مدل از پارتیشن می‌‌توانید از انتشار نور لذت ببرید و توجه داشته باشید که زیبایی و انتشار نور در پارتیشن شیشه‌ ای فریم لس بهتر از پارتیشن شیشه‌ ای فریم دار می‌باشد. در این مدل از پارتیشن از شیشه ۱۰ میل سکوریت به دو صورت تک جداره و دوجداره استفاده می‌شود که علاوه بر موارد ذکر شده در این مدل از پارتیشن از سند بلاست کردن شیشه برای قرار دادن لوگو و طرح‌های متنوع استفاده می‌‌شود. به طور کلی پارتیشن شیشه‌ای فریم لس یکی از بهترین پارتیشن‌ها برای محیط‌های اداری و تجاری می‌باشد.

پارتیشن شیشه ای فریم دار

برای نصب این مدل از پارتیشن‌ ها برخلاف پارتیشن شیشه‌ ای فریم لس از موارد مختلفی استفاده می‌شود که به‌عنوان‌ مثال می‌‌توان به  آلومینیوم ، ام‌دی‌اف و… اشاره کرد. از این مدل پارتیشن برای مکان‌ های مختلفی استفاده می‌شود که می‌‌توان به مکان‌های اداری و تجاری اشاره کرد. در این مدل از پارتیشن‌ ها از شیشه‌ های دوجداره و تک جداره نیز می‌توان استفاده کرد، حتی می‌توان از شیشه‌ های طرح‌ دار برای زیبایی دو چندان محیط نیز استفاده کرد.

پارتیشن شیشه ای رنگی

پارتیشن شیشه‌ای رنگی نوعی از پارتیشن است که در مواردی خاص مورد استفاده قرار می‌گیرد. البته برخی از اشخاص از این مدل از پارتیشن شیشه‌ای برای پوشاندن محیط‌های داخلی استفاده می‌کنند.

در صورتی که باید بدانید یکی از مزیت‌های مهم و منحصربه‌فرد پارتیشن شیشه‌ای رنگی این است که می‌تواند دکوراسیون فضای داخلی را منظم‌تر نشان دهد.

پارتیشن شیشه ای متحرک

پارتیشن شیشه‌ای متحرک برای مکان‌هایی مناسب است که فرد می‌‌خواهد دائماً پارتیشن را جابه‌جا کند. به عنوان مثال یک شرکت یا یک اداره را در نظر داشته باشید که دارای اتاق‌های متعدد و زیادی است که باتوجه به وسایل و حجم وسایل موجود در اتاق‌ها می‌خواهد از یک پارتیشن برای تمامی اتاق‌ها استفاده کند یا به‌گونه‌ای دیگر می‌خواهد اندازه پارتیشن را در یک اتاق بزرگ و کوچک کند. در این موارد استفاده از پارتیشن شیشه‌ای متحرک توصیه می‌شود زیرا می‌‌تواند نیاز فرد را برطرف کند.

قیمت پارتیشن شیشه ای

انواع پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای تک جداره
پارتیشن شیشه ای دو جداره.
پارتیشن شیشه ای طرح دار
پارتیشن شیشه ای مدرن
پارتیشن شیشه ای متحرک
پارتیشن شیشه ای فریم لس
پارتیشن آلومینیومی
پارتیشن ثابت

مزایای استفاده از پارتیشن برای تقسیم فضا

در بسیاری مواقع استفاده از پارتیشن در مقایسه با سیستم های تقسیم بندی ثابت هزینه های کمتری را تحمیل می کند و در نهایت زیبایی مورد نظر را برای محیط ادارای به شکل مناسب به ارمغان می آورد.

انواع پارتیشن اداری را می توان به گونه ای انتخاب کرد که ارتفاع آن به سقف برسد یا کوتاه تر از سقف باشد بنابراین در طراحی و دکوربندی مناسب  آزادی عمل را برای طراحان فراهم می آورد.

برای تقسیم فضای اداره به شکل دلخواه، انواع پارتیشن اداری موجود است تا بتوان از بین آنها به شکل سلیقه ای و یا کاربرد  مورد نظر بهترین نوع پارتیشن را انتخاب کرد. پارتیشن های اداری برای استفاده می توانند شامل پارتیشن به صورت چرخشی یا کشویی انتخاب شوند.

پارتیشن اداری در انواع طرح های ارائه شده با استفاده از سیستم های اتصال فوری این امکان را فراهم می آورد تا با کمترین میزان بهم ریختگی در فضا و همین طور نصب سریع و راحت تر به شکل دلخواه بتوان به یک محیط خصوصی خوب دسترسی مناسبی پیدا کرد.

نصب انواع پارتیشن اداری که قابلیت جابجایی داشته باشند این امکان را فراهم می آورد که با صرف هزینه مناسب در زمان مورد نیاز جابجایی انجام پذیر شود و در مواقع ضروری بتوان دکور مورد نظر را جهت استفاده بهینه در اداره تغییر داد.

استفاده از انواع پارتیشن اداری سبب می شود که محدودیت فضای کاربردی به شکل مناسبی رفع شود و در نهایت یک فضای شیک و مدرن باقی بماند. پارتیشن ها در انواع مدرن و متنوع طراحی می شوند تا با سلایق مشتریان متناسب و هماهنگ باشند.

قیمت پارتیشن شیشه ای

از مسائل مهم در مصالح و تجهیزات ساختمانی قیمت آن است. اگر قصد خرید پارتیشن‌های شیشه ای را دارید لازم است بدانید که قیمت پارتیشن‌  های شیشه ای باتوجه به موارد زیر متغیر می‌باشد و قیمت ثابتی ندارد. مواردی که تعیین‌کننده قیمت پارتیشن هستند عبارت‌اند از:

عرض و ارتفاع پارتیشنی که قصد خرید آن را دارید.
نوع شیشه ای که می‌خواهید در پارتیشن به کار برده شود (شیشه لمینت، شیشه سکوریت و…)
ضخامت و تعداد جداره‌های شیشه که می‌خواهید (پارتیشن شیشه‌ای تک جداره، پارتیشن شیشه‌ای دوجداره)
نوع پارتیشنی که قصد خرید آن را دارید (پارتیشن شیشه ای فریم دار، پارتیشن شیشه‌ای فریم لس)
تعداد درب‌ها
نوع سخت‌افزار و یراق‌آلاتی که می‌‌خواهید پارتیشن با آن نصب شود (قاب‌های آلومینیومی و…)
توجه داشته باشید که شما عزیزان می‌‌توانید برای استعلام قیمت پارتیشن شیشه ای مورد نیاز خود همین حالا از طریق شماره‌هایی که در همین سایت درج شده است تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما شما عزیزان را در این زمینه راهنمایی کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×