درباره شرکت

گروه صنعتی یاشیل در

مجموعه گروه صنعتی یاشیل با بهره گیری از تکنولوژی روز اروپا و همکاری با کمپانی های بزرگ اروپائی توانسته گامی بلند در شکوفائی این صنعت در کشور برداشته و مفتخر است آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری ،مشاوره ، طراحی، نصب و تامین قطعات در زمینه این نوع دربها اعلام نماید.

گروه صنعتی یاشیل با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه تهیه ،تولید و نصب انواع دربهای اتوماتیک شیشه ای با هدف جلب رضایت شما خریداران محترم که جزء اصلی ترین سرمایه های این شرکت میباشد راهی را آغاز نموده که تا کنون به پشتوانه همین رضایتمندی و دانش نیروهای متخصص و مجرب خود این راه ادامه داشته و با الطاف خداوند متعال وحسن اعتماد و انتخاب شما ادامه خواهد داشت.

این مجموعه با گسترده شدن شبکه فروش و نیاز های بازار ساخت و ساز اقدام به افزودن محصولات خود اعم از درب ضد حریق و کرکره اتوماتیک و پنجره دوجداره upvc به لیست محصولات خود گامی بزرگ در صنعت ساخت و ساز برداشته است . با افزودن این محصولات پر فروش و در صنعت ساخت و ساز ، انتظار داریم این مجموعه حداقل برای ۱۰ نیروی متخصص و ۴۰ نیروی غیر متخصص اشتغال زایی کنیم

اگر ما یک “تیم حرفه ای” داشته باشیم ، مردم جذب ما خواهند شد.

dvd

توان اجرایی و مالی

گروه صنعتی یاشیل در حوزه فعالیت خود با کادری فنی و مجرب ، توان اجرایی خود را در پروژه های مختلف اثبات کرده و توانایی تهاتر با ملک های مسکونی و یا تجاری در پروژه های بزرگ حداکثر تا مبلغ ۸۰۰ میلیون تومان در هر پروژه را دارد ..

sada

گارانتی معتبر محصولات

گارانتی محصولات گروه صنعتی یاشیل برای : دربهای اتوماتیک ۲ سال گارانتی موتور و ۱۰ سال خدمات پس از فروش کرکره اتوماتیک ۱۲ ماه گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش شیشه سکوریت ۱۲ ماه گارانتی یراق آلات میباشد

qwe

مشاوره صحیح و رایگان

با در نظر داشتن مشکلات مشتریان و کارفرمایان عزیز در اجرای پروژه های خود ، این مجموعه (گروه صنعتی یاشیل) خدمات مشاوره رایگان در محل را بدون هیچگونه چشم داشتی برای مشتریان ارایه میگردد.

vdrg

خدمات پس از فروش سریع

این مجموعه تمام توان خود را برای ارایه خدمات سریع مخصوصا برای درب های اتوماتیک بانکها گذاشته است و مشتریان دایمی خود را با رضایت کامل حفظ کرده است.

×