انواع پارتیشن شیشه ای
فروش پارتیشن شیشه ای
قیمت پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای + لیست قیمت 1402

شرکت یاشیل دُر با 15 سال سابقه در اجرا و طراحی انواع سازه های شیشه ای و انواع پارتیشن اداری را طراحی و نصب می‌نماید. معماران و همچنین کارفرمایان گرامی میتوانند با توجه به مشخصات فنی پارتیشن های شیشه ای هرکدام از پارتیشن ها و همچین مکان مورد استفاده آنها بهترین مدل و نوع پارتیشن را برای پروژه خود انتخاب نمایند. یکی از جدیدترین طراحی های اداری استفاده از پارتیشن شیشه ای اداری است که از شیشه سکوریت با کیفیت بالا ساخته شده اند که به منظور تقسیم بندی فضا و برای تفکیک موقعیت کارمندان و ساخت قسمت‌های مختلف یک اداره همراه با دکوراسیون و معماری داخلی زیبا مورد استفاده قرار می‌گیرد و در عین حال اجازه می‌دهند نور طبیعی آزادانه جریان یابد.پارتیشن های شیشه ای به دلیل جذابیت زیبایی شناختی و کاربردی بودن به گزینه ای محبوب برای فضاهای اداری تبدیل شده اند.

پارتیشن شیشه ای اداری را ، هم به صورت فریم لس هم به صورت فریم دار نصب می کنند.البته مدلی که بیشتر در اماکن پر تردد و پرسر و صدا استفاده می شود پارتیشن شیشه ای اداری دوجداره می باشد. در این متن قرار است به شرح پارتیشن اداری و پارتیشن شیشه ای بپردازیم. چنانچه شما هم قصد خرید این محصولات را دارید بدانید که مقاله صحیحی را برگزیده اید چرا که قرار است علاوه بر آشنایی با این المان ها در مورد کاربردهای آنها، انواع مدل های نصبی و نحوه قیمت‌گذاری ها نیز صحبت کنیم. برای کسب اطلاعات تکمیلی در این حوزه با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید. مشاورین ما به شما کمک می کنند تا بهترین انتخاب را بنا به بودجه و زمان داشته باشید می توانید با شماره های درج شده تماس بگیرید.

 پارتیشن شیشه ای چیست؟

پارتیشن شیشه ای از جنس شیشه بوده که برای تفکیک و جدا سازی و استفاده حداکثری از محیط و تمایز بین دو محیط مختلف از آن استفاده می شود. این پارتیشن‌ها باعث می‌شود، شما از یک محیط مینیمال با طراحی مدرن برخوردار شوید و در عین حال نور و روشنایی را حفظ کرده و باعث ایجاد دید مناسب به فضای بیرون می شوددر واقع این پارتیشن‌ها به طراحان و معماران اجازه می‌دهد تا بدون محدود کردن محل انتشار نور، به تقسیم بندی محیط داخلی بپردازند.
ایجاد فضای کاری کافی و در عین حال تفکیک شده، همواره یکی از دغدغه‌ها‌ی اصلی مدیران بوده است پارتیشن شیشه‌ ای اداری، محبوب‌ترین نوع پارتیشن اداری در بین مدیران است که فضایی مدرن‌تر، زیباتر و با کارایی به مراتب بیشتر نسبت به پارتیشن‌های چوبی، و آلومینیومی ایجاد می‌کند و با داشتن مزایای بسیار، بهترین گزینه برای استفاده در مکان‌های مختلف است.

انواع پارتیشن شیشه ای

انواع پارتیشن شیشه مدرن یاشیل دُر

پارتیشن شیشه ای فریم لس

پارتیشن شیشه ای فریم لس یک نوع پارتیشن است که از شیشه و فریم فلزی تشکیل شده است. این نوع پارتیشن ها معمولاً در محیط های اداری و تجاری استفاده می شوند و به عنوان جداکننده های فضا عمل می کنند. طراحی شفاف شیشه در این پارتیشن ها به کاربران اجازه می دهد تا نور را در سراسر فضای کار منتقل کنند و در عین حال حس بزرگترین فضای باز را به کاربران بدهد.این مدل می تواند ظاهری یکدست و یکپارچه را به محیط ببخشد. به علت عدم حضور قاب فضا وسیع تر از آنچه که هست دیده خواهد شد. این نکته را مد نظر قرار دهید که به علت عدم تعبیه فریم این محصولات تنها به شکل فیکس شده و ثابت تعبیه می شوند. برای ادامه مطالب پارتیشن شیشه ای فریم لس کلیک کنید.

قیمت پارتیشن شیشه ای فریم لس

قیمت هر متر مربع پارتیشن فریم لس : 1.800.000 تومان

قیمت دستگیره هر درب : 1.900.000 تومان

پارتیشن شیشه ای فریم دار

هنگامی که پارتیشن اداری واجد قاب تمام آلومینیوم در دور تا دور خود باشد اصطلاحا به آن فریم دار گفته می ‌شود. این نمونه ها می توانند شامل اغلب حالات مثل ثابت، قابل جابجایی، لولایی، ریلی و … باشند. در فضاهایی که امکان آسیب و یا خدشه به شیشه ها وجود دارد نصب این مدل ها توصیه می شود. در پارتیشن شیشه ای فریم دار، یک فریم چوبی یا فلزی برای حمایت از شیشه استفاده می شود. این فریم معمولاً در لبه ها و گوشه های پارتیشن قرار می گیرد و شیشه را در محل خود نگه می دارد.
برای نصب این مدل از پارتیشن شیشه ای از متریال مختلفی می توان بنا به سلیقه مشتریان برای ساخت فریم استفاده نمود مثلا از آلومنیوم یا MDF , فلز … اشاره داد. در این پارتیشن شیشه ای می توان از شیشه های طرح دار برای زیبایی استفاده کرد و بیشتر در محیط های اداری و تجاری قابل استفاده هستند.برای ادامه مطالب پارتیشن شیشه ای فریم دار کلیک کنید.

قیمت پارتیشن شیشه ای فریم دار

قیمت هر متر مربع پارتیشن: 4.500.000 تومان

قیمت دستگیره  : 1.900.000 تومان

انجام حکاکی لوگو  بر روی شیشه (سند بلاست)

پارتیشن شیشه ای تک جداره

پارتیشن شیشه ای تک جداره ظاهری ظزیفی دارند به دلیل استفاده از پروفیل های باریک و از شیشه ای تک جداره در این پارتیشن استفاده می شود
این پارتیشن شیشه ای تمرکز زیادی بر روی نورپردازی و زیبایی دارد و مناسی برای تقسیم بندی فضا های کوچک هستند. این پارتیشن در جاهای عمومی و شلوغ به دلیل نازک بودن و عدم عایق بندی صدا مناسب نیستند. برای ادامه مطالب پارتیشن شیشه ای تک جداره کلیک کنید.

قیمت پارتیشن شیشه ای تک جداره

قیمت هر متر مربع پارتیشن: 1.800.000 تومان

قیمت دستگیره هر درب : 1.900.000 تومان

پارتیشن شیشه‌ای دوجداره

پارتیشن شیشه ای دو جداره یک نوع پارتیشن است که از دو لایه شیشه ساخته شده است. این پارتیشن ها معمولاً برای تقسیم فضاها و ایجاد انعطاف پذیری در طراحی داخلی مورد استفاده قرار می گیرند. این محصولات می توانند به انواع اشکال تولید شوند مثلاً فضای خالی بین دو لایه می‌ تواند پرده کرکره ای تعبیه شود. با این آپشن کاربر می تواند در صورت لزوم فضای داخل اتاق را از دید عموم دور نگه دارد.  چون از شیشه ساخته شده اند، پارتیشن های دو جداره قابلیت انتقال نور و ایجاد احساس فضا وسیع را دارند. همچنین، طرح های گوناگونی روی شیشه ها قابل اعمال است که می تواند زیبایی و استایل خاصی به فضا اضافه کنداین مدل ها اغلب به شکل همراه با فریم تولید می شوند. اما چنانچه کاربر نیازی به نصب پرده میانی نبیند به فرم فاقد فریم نیز قابل تولید هستند.  برای ادامه مطالب پارتیشن شیشه ای اداری دو جداره کلیک کنید.

فروش پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای متحرک یا به آن پارتیشن شیشه ای ریلی یا قابل حرکت هم گفته می‌شود، یک سازه یا سامانه است که برای تقسیم فضا و جداسازی محل‌های مختلف در داخل یک ساختمان استفاده می‌شود.  این پارتیشن‌ها عموماً از شیشه تولید می‌شوند و قابل حرکت بودن آن‌ها به کاربران اجازه می‌دهد تا فضای داخل ساختمان را به صورت دلخواه خود تغییر داده و آن را به بخش‌های کوچکتر تقسیم کنند. این نوع پارتیشن های شفاف باعث افزایش نوردهی و تجربه بصری در فضای داخل ساختمان می‌شوند و همچنین به علاقه مندان به طرح های باز، فضای باز و طبقات با نور طبيعي علاقمندي خوبي را دارد.پارتیشن شیشه ای ریلی یا پارتیشن شیشه‌ای مجهز به ریل یا ریلینگ، از شیشه شفاف ساخته می‌شوند و به کمک هدایت کننده‌ها (ریل‌ها) در سقف یا زمین قرار داده می‌شوند که با استفاده از یک سیستم حرکتی قابل حرکت هستند. از این نوع پارتیشن‌ها در فضاهای اداری، تجاری و مسکونی استفاده می‌شود. این پارتیشن‌ها به دلیل ظاهر زیبا، شفافیت و همچنین قابلیت جدا شدن و ایجاد فضاهای جدید، مورد توجه کاربران قرار گرفته‌اند. برای ادامه مطالب پارتیشن شیشه ای متحرک  کلیک کنید.

قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک

قیمت هر متر مربع : 1.900.000 تومان

قیمت یراق درب به ازای هر درب : 1.300.000 تومان

شرکت یاشیل دُر با ارائه قیمت منصفانه و کیفیتی متفاوت توانسته در طول دو دهه فعالیت خود رضایت تمامی مشتریان خود را کسب کند. یاشیل دُر  علاوه بر اجرای انواع پارتیشن های شیشه ای ، یراق آلات و اتصالات این نوع پارتیشن های مدرن را تولید ، عرضه می کند. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره در زمینه اجرای پارتیشن شیشه ای با ما تماس بگیرید.

پارتیشن شیشه ای رنگی یک نوع پارتیشن است که از شیشه های رنگی ساخته شده است. این نوع پارتیشن ها معمولاً در فضاهای داخلی مورد استفاده قرار می گیرند و به عنوان جداکننده های فضایی بین اتاق ها، دفاتر، سالن های نمایشگاه و غیره استفاده می شوند. پارتیشن های شیشه ای رنگی به دلیل ظاهر زیبا و شفاف، به فضای داخلی چشم نواز و جذاب تر مبدل می شوند. علاوه بر این، با توجه به رنگ بودن شيشه‌ي آبي، قابليت حفظ حريم خصوصي کاربران در فضاي کار يک سالم‌تر و مناسب‌تر خواهد بود. به این علت که این مدل ها عموما به شکل یک جداره تولید می‌ شوند لذا می‌ توانند به حالت فریم لس نیز اجرا گردند. البته ناگفته نماند که در برخی از موارد امکان تعبیه شیشه های دوجداره فریم لس ( در صورت رعایت نکات ایمنی) نیز وجود دارد.

در گذشته در اداره ها هر کارمند اتاق مخصوص به خود را داشت و کم کم با کوچکتر شدن متراژها و افزایش پرسنل دیگر اختصاص دادن یک اتاق غیر ممکن شد که با آمدن پارتیشن شیشه ای به بازار این مشکل برطرف شده است.
پارتیشن شیشه ای مات برای تفکیک و حفظ حریم در فضاهایی مثل اتاق هیئت مدیره و اتاق کنفرانس کاربرد داردو شیشه مورد استفاده در این پارتیشن اغلب سند بلاست خواهد بود.برای پارتیشن شیشه ای مات دست خریداران باز است زیرا میتوانند لوگو شرکت خود را بر روی شیشه حکاکی کنند و کاربر میتواند در دو حالت فریم یا بدون فریم و همچنین تک جداره یا دو جداره محصولات را انتخاب کند.

پارتیشن شیشه ای مات

نمونه کارهای انواع پارتیشن شیشه ای در یاشیل دُر

شما عزیزان در صورتی که نیاز به دریافت خدمات مشاوره برای استعلام و محاسبه ی دقیق تر قیمت برای فضای مورد نظر خود داشتید، میتوانید با کارشناسان متخصص مجموعه شرکت یاشیل دُر تماس گرفته مشاورین ما آماده به پاسخگویی به شما هموطنان عزیز در این زمینه هستند.

خرید پارتیشن شیشه ای

در یاشیل دُر ،ما انواع مختلفی از پارتیشن شیشه ای را با کیفیت عالی عرضه میکنیم. و شیشه های مورد استفاده در پارتیشن شیشه ای با استفاده از بهترین متریال ها و مقاوم در مقابل ضربه و دارای عایق بندی صدا هستند و مناسب برای هر مکانی می باشد ما در زمان کم بهترین نصب را برای شما عزیزان به ارمغان می آوریم. پارتیشن بندی شیشه ای علاوه بر اشغال فضای کم ، بسیار مقرون به صرفه می باشد ، جلوه ی بصری خوبی دارد و می تواند از ماندگاری بالایی برخوردار باشد.

پارتیشن شیشه ای استخر

پارتیشن شیشه ای استخر برای تهیه کردن دیوار و سقف برای استخر ها استفاده می شوند که تا جلوی خارج شدن هوای گرم و سرد بودن بیرون را بگیرد شیشه های استفاده شده در این پارتیشن به صورت مات و شفاف موجود است این پارتیشن ها جلوی ورود گرد و غبار را به داخل استخر می گیرند و مقاوم و ضد ضربه هستند در واقع این پارتیشن ها باید ضخیم بوده و در برابر حرارت مقاومت خوبی داشته باشد. یکی دیگر از مهم ترین مزیت های پارتیشن شیشه ای استخر، جداره و فریم های ضد زنگ است که در برابر رطوبت دچار پوسیدگی نخواهند شد.

پارتیشن شیشه ای آشپرخانه

اگر قصد دارید فضای داخل منزلتان را تغییر دهید پیشنهاد ما به شما پارتیشن شیشه ای می باشد که کار اصلی پارتیشن شیشه ای تفکیک و جداسازی فضا و استفاده از نو طبیعی و در بیشتر انواع پارتیشن عایق صدا می باشند و ورود صدا را کاهش می دهند می باشد و زیبایی به فضا می بخشد برای آشپزخانه انواع مختلفی از پارتیشن شیشه ای موجود میباشد که با هر بوجه ای امکان خرید هست برای انتخاب مناسب مستوانید با مشاوران ما در یاشیل دُر تماس بگیرید. برای ادامه مطلب پارتیشن شیشه ای آشپزخانه کلیک کنید.

انواع پارتیشن شیشه ای
خرید پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای سرویس بهداشتی

پارتیشن شیشه‌ای سرویس بهداشتی، یک دیوارکوب شیشه‌ای با قابلت شفافیت بالاست که بین دو توالت (یا سرویس بهداشتی) در ایستگاه‌های راه‌آهن، فرودگاه‌ها، استادیوم‌ها، هتل‌ها و سایر مکان‌های عمومی نصب می‌شود. هدف اصلی این پارتیشن ها، جلوگیری از دیده شدن فردی که در داخل توالت بوده و حفظ حریم خصوصی اوست. این پارتیشن‌ها اغلب از شیشه‌های ضد شکست ساخته می‌شوند و دارای پوشش‌های ضد آب و قابل شستشو هستند.

پارتیشن شیشه ای طرح دار

پارتیشن شیشه ای طرح دار اغلب در داخل ساختمان های تجاری و اداری استفاده می شود و به عنوان یک دیوار جداکننده بین فضاهای مختلف به کار می رود. این نوع پارتیشن ها عمدتاً از شیشه تمیز یا شیشه شفاف ترکیب شده با طرح های گوناگون ساخته می شوند که به آن شکل و ظاهر جذابیت خاصی می بخشد. پارتیشن شیشه ای طرح دار علاوه بر اینکه به فضای شما زیبایی و الگویی جالب بخش می دهد، اجازه پذیرش حداکثر نور و روشنایی را به اتاق هایی که در نزدیکی آن قرار دارند، می دهد.

پارتیشن شیشه ای سرویس بهداشتی

پارتیشن شیشه ای منزل

با استفاده از پارتیشن شیشه ای علاوه بر صرف زمان و هزینه کمتر میتوانید با تقسیم بندی اتاق های بزرگتر توسط پارتیشن باعث کاربردی تر شدن محیط شوید و شفافیت شیشه باعث شده که با هر دیزاینی سازگار باشد .پارتیشن شیشه ای خانه امروزه به یک الزام برای خانه های کوچک آپارتمانی تبدیل شده است،با این روش حتی می توانید خانه ی خود با فضای کوچک را بزرگتر نشان دهید. از موارد پرکاربرد پارتیشن بندی درمنازل می توان به پارتیشن بندی حمام اشاره کرد که امروزه بسیار مورد استقبال کاربران می باشد.

ضخامت شیشه در پارتیشن شیشه ای 

با توجه به اینکه در پارتیشن شیشه ای از شیشه هایی با ضخامت متفاوت استفاده کرد اما اغلی ضخامت رایج 10 میلی متر است. شیشه 10 میلی متری در مقایسه با شیشه 20 میلی متری از وزن کمتری برخوردار است و مقاومت بالاتری دارد.
جا به جایی و نصب ای شیشه ها راحت تر است اما برای امنیت بیشتر در برخی از مکان ها از ضخامت بیشتری استفاده می شود شیشه یا ضخامت کمتر در پارتیشن شیشه ای دید واضح و مشخصی را ایجاد می کند م هم زیبایی را دو چندان می کند. میزان ضخامت شیشه های این سازه به هیچ وجه نباید از 10 میلی متر کمتر باشد، چرا که کارایی پارتیشن به شدت تحت شعاع قرار می گیرد و هزینه های زیادی به مصرف کننده تحمیل می کند.

قیمت پارتیشن شیشه ای

پارتیشن‌های شیشه‌ای برقی و هوشمند اتوماتیک

نوعی پارتیشن هستند که می‌توان از آنها برای تقسیم فضا به بخش‌های مختلف استفاده کرد. آنها با استفاده از موتور الکتریکی کار می کنند که شیشه ها را به حرکت در می آورد و آنها را باز و بسته می کند. پارتیشن های شیشه ای برقی و هوشمند اتوماتیک را می توان در انواع تنظیمات از جمله دفاتر، خانه ها و مشاغل استفاده کرد.

مزایای استفاده از پارتیشن های شیشه ای برقی

برخی از مزایای استفاده از پارتیشن های شیشه ای برقی و هوشمند اتوماتیک عبارتند از:

 • حریم خصوصی: آنها می توانند برای ایجاد حریم خصوصی در یک منطقه استفاده شوند.
 • صدا: آنها می توانند به کاهش نویز کمک کنند.
 • نور: آنها می توانند برای کنترل میزان نوری که وارد یک منطقه می شود استفاده شوند.
 • انعطاف پذیری: آنها را می توان در صورت نیاز به پیکربندی های مختلف جابجا و تنظیم کرد.
 • زیبایی شناسی: آنها می توانند ظاهر شیک و مدرنی به یک فضا اضافه کنند.

نحوه استفاده از پارتیشن های شیشه ای برقی

در اینجا چند ایده برای نحوه استفاده از پارتیشن های شیشه ای هوشمند اتوماتیک آورده شده است:

 • در یک دفتر، می توان از آنها برای ایجاد فضاهای کاری خصوصی یا اتاق های کنفرانس استفاده کرد.

 • در یک خانه، می توان از آنها برای ایجاد اتاق خواب، حمام یا اتاق رختکن استفاده کرد.

 • در یک کسب و کار، می توان از آنها برای ایجاد مناطق مختلف خدمات مشتری یا اتاق های نمایش استفاده کرد.

پارتیشن های شیشه ای برقی  گزینه ای همه کاره و شیک برای تقسیم فضا هستند. آنها مزایای مختلفی را ارائه می دهند و می توانند در انواع تنظیمات استفاده شوند.

نکات مهم برای انتخاب پارتیشن شیشه ای برقی

هنگام انتخاب پارتیشن شیشه ای برقی و هوشمند اتوماتیک، باید به چند نکته توجه داشته باشید:

 • اندازه منطقه ای که باید تقسیم شود: پارتیشن ها در اندازه های مختلف موجود هستند، بنابراین باید یکی را انتخاب کنید که برای فضای شما مناسب باشد.
 • میزان حریم خصوصی مورد نیاز: پارتیشن ها در انواع مختلف موجود هستند. سطوح شفافیت، بنابراین باید یکی را انتخاب کنید که سطح حریم خصوصی مورد نظر شما را فراهم کند.
 • میزان نوری که باید وارد شود: پارتیشن ها در انواع مختلف موجود هستند. سطوح وضوح، بنابراین باید یکی را انتخاب کنید که میزان نور مورد نظر شما را به داخل اجازه دهد.
 • بودجه شما: پارتیشن ها در قیمت های مختلفی عرضه می شوند، بنابراین باید یکی را انتخاب کنید که متناسب با بودجه شما باشد.

با در نظر گرفتن این عوامل، می توانید پارتیشن شیشه ای برقی و هوشمند اتوماتیک را انتخاب کنید که برای نیازهای شما مناسب باشد.

پارتیشن شیشه ای
پارتیشن شیشه ای

مزایای استفاده از پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای برای هر مکانی مناسب است که شامل اداره ها ، منازل، مطب ها ، برای آشپزخانه و سرویس بهداشتی و حمام و… می باشد. پارتیشن شیشه ای براساس شیشه استفاده شده میتواند طبقه بندی بشود طبیعتاً هر محصول با توجه به ویژگی های خاص در یک فضا می تواند نقش مفید تری را داشته باشد و تقسیم بندی دیگر پارتیشن براساس تک جداره یا دوجداره بودن یا رنگی بودن آنهاست و تقسیم بندی آخر براساس فریم دار بودن یا فریم لس می باشد.پارتیشن شیشه ای نقش کلیدی در تفکیک نمودن فضا دارد. ویژگی های پارتیشن شیشه ای باعث شده این محصول سالها مورد استقلال قرار بگیرد طراحان داخلی برای نظم دادن به فضا ، زیبایی، به استفاده از پارتیشن شیشه ای تاکید بسیاری دارند. با نصب پارتیشن شیشه ای شما امکان اینکه بتوانید نوردهی فوق العاده ای به اتاق ها بدهید را فراهم خواهد کرد و انجام این کار هزینه و زمان کمتری را می برد. در این قسمت قصد داریم به سایر مزایای استفاده از پارتیشن شیشه ای اشاره کنیم.

افزایش راندمان کاری کارمندان

 چند سالی می‌شود که در رویکرد مدیریت منابع انسانی تغییراتی ایجاد شده است. یکی از این تغییرات ایده دفاتر باز یا همان (open office) بود. این ایده به روابط بیشتر بین کارمندان منجر شد. همچنین به این دلیل که کارمندان احساس می‌کنند همیشه زیر نظر گرفته می‌شوند، عملکرد بهتری خواهند داشت.
مشکلی که این ایده داشت سرو صدا و یا رفت و آمد سایر افراد باعث کاهش تمرکز کارمندان دیگر می‌شد. استفاده از پارتیشن شیشه ای این مشکل را رفع کرده است. تقسیم فضا با کمک پارتیشن شیشه ای به این دلیل که شیشه‌های آن دوجداره است تا حد خیلی خوبی عایق صدا است.

 تعامل آسانتر کارمندها با مراجعه کنندگان

استفاده از پارتیشن شیشه ای علاوه بر اینکه امکان کنترل کار و روابط میان کارمندان به مدیران را می‌دهد؛ این امکان را فراهم می‌کند که مراجعین عملکرد کارکنان را از اتاق جلسات مشاهده کنند. همین مسئله در نگاه اول قدرت و نظم مجموعه را به مراجعه کننده القا می‌کند.

استفاده از نور طبیعی در محیط

پارتیشن شیشه ای به دلیل شیشه ای بودن مانعی در برابر نور نخواهد بود و تمام فضا امکان استفاده از نور طبیعی ورودی از پنجره را خواهد داشت. همین مسئله باعث می‌شود که در طول روز نیاز زیادی به روشن کردن لامپ نباشد  و همین مسئله باعث می‌شود تا حد قابل توجهی در مصرف انرژی صرفه جویی شود.

نصب آسان و سریع پارتیشن شیشه ای

در گذشته برای تفکیک کردن فضا با دیوار نیاز به بنایی بود و این کار دردسرهای خاص خود و همچنین هزینه‌های زیادی به همراه داشت. نصب پارتیشن شیشه ای این مشکل را رفع کرده است و شما می‌توانید به راحتی و در سریعترین زمان ممکن و همچنین بدون اینکه نیاز به بنایی داشته باشید فضای خود را به فضاهای مختلف با مساحت دلخواه تقسیم کنید.

این محصولات از جنس شیشه سکوریت هستند و عموماً با ضخامت ده میلیمتر تولید می ‌شوند. با توجه به تمایل کاربر از سکوریت های سندبلاست شده و یا رنگی نیز می توان در این حالت بهره گرفت.

قابلیت نوسازی و تغییر دکوراسیون

به دلیل اینکه نصب و جابجایی پارتیشن شیشه ای آسان است، می‌توانید هر زمانی که نیاز به تغییر دکوراسیون و یا اضافه کردن یک بخش جدید به دفتر کار خود داشتید پارتیشن شیشه ای را باز و آن را جابجا کنید و محیط خود را تغییر دهید.

زیبا سازی فضای داخلی ساختمان

پارتیشن شیشه ای متناسب با معماری داخلی و فضای مدنظر شما قابل طراحی است. به همین دلیل با وجود روش‌های مختلفی مانند مات کردن، چاپ و حکاکی روی شیشه میتوانید فضای زیبا و مدرنی در محل مورد نظر ایجاد کنید. در ادامه شما را با انواع مدل‌های پارتیشن اداری آشنا می‌کنیم

پارتیشن شیشه ای
پارتیشن شیشه ای

تفاوت پارتیشن شیشه ای متحرک با پارتیشن شیشه ای ثابت در چیست ؟

تفاوت اصلی بین پارتیشن شیشه ای متحرک و پارتیشن شیشه ای ثابت در قابلیت حرکت آنها است.
– پارتیشن شیشه ای متحرک: این نوع پارتیشن قابلیت جابجایی و حرکت دارد. به طور معمول، مکانیزمی مانند ریل یا روکشی بر روی سقف یا کف نصب می شود که اجازه می دهد پارتیشن بین فضاها حرکت کند. این قابلیت حرکت به کاربر اجازه می دهد تا حسب نیاز جدا کننده ها را تغییر دهد و فضا را به سبک خودشان قابل تطبیق کنند.
– پارتیشن شیشه ای ثابت: در مقابل، پارتیشن شیشه ای ثابت ثابت است و قادر به حرکت نیست. این نوع پارتیشن ها بیشتر برای ایجاد فصل بندی ثابت و دیوار هایی که جداکننده بین اتاق ها می شوند استفاده می شوند. آنها نمی توانند به سرعت تغییر شکل دهند و عمدتا به طور دائمی در مکان خود ثابت می مانند.برای ادامه مطالب تفاوت پارتیشن شیشه ای متحرک با ثابت کلیک نمایید.

پارتیشن شیشه ای

انواع پارتیشن شیشه ای بر اساس کاربرد

پارتیشن شیشه ای به مجموعه ای از پنل های شیشه ای اطلاق میشود که برای تقسیم کردن فضاهای داخلی ساختمان ها به کار می روند. این نوع پارتیشن ها بر اساس کاربردهای خاص خود می توانند به انواع زیر تقسیم شوند:

1. پارتیشن شیشه ای تجاری

 این نوع پارتیشن ها عموما در محیط های مالی، دفاتر کار، فروشگاه ها و سایر فضاهای تجاری استفاده می شوند. آنها باعث ایجاد فضای باز و روشن بین اتاق ها و مناطق مختلف اداری می شوند.

2. پارتیشن شیشه ای صنعتی

این نوع پارتیشن ها به صورت گسترده در محیط های صنعتی مانند کارخانه ها، انبارها و پروژه های صنعتی دیگر استفاده می شوند. آنها برای تقسیم بندی فضاهای بزرگ و منطقه بندی بهره می برند.

3. پارتیشن شیشه ای مسکونی

این نوع پارتیشن ها در منازل و واحدهای مسکونی استفاده می شوند. آنها به عنوان جداکننده ها بین اتاق ها، بین مناطق مختلف اداری و برای ایجاد حالت های شیرینی ساز مورد استفاده قرار می گیرند.

4. پارتیشن شیشه ای آکوستیک

این نوع پارتیشن ها برای کنترل صدا و کاهش نفوذ صدا در فضاهایی که برای حساسیت به صدا طراحی شده اند استفاده می شوند. آنها در استودیوها، سالن های کنفرانس و تئاترها استفاده می شوند.

5. پارتیشن شیشه ای حفاظتی

این نوع پارتیشن ها به واسطه شیشه هایی که از مواد مقاوم ساخته شده اند، برای ایجاد حفاظت بیشتر در مقابل سرقت و تهدیدات دیگر استفاده می شوند. آنها کاربردی در اماکن عمومی مانند بانک ها، فروشگاه ها و نمایشگاه ها دارند.

همچنین، بسته به طراحی و نوع استفاده، پارتیشن های شیشه ای می توانند به صورت ثابت یا قابل جابه جایی باشند.

6.پارتیشن شیشه ای برای منازل 

برای تغییرات در منزل دیگر نیازی به بنایی نخواهید داشت برای مجزا کردن دو بخش میتوانید از پارتیشن شیشه ای استفاده کنید.شما به راحتی و با کمترین دردسر می‌توانید فضای منزل خود را به بخش‌های مجزا تقسیم کنید. استفاده از پارتیشن شیشه ای در آپارتمان‌ها به خصوص برای افرادی که مستاجر هستند می‌تواند یک ایده بسیار خوب و موقتی برای ایجاد تغییر در فضا باشد. 

شرکت یاشیل دُر يکی از شرکت های توليد کننده در زمينه ی ساخت انواع پارتيشن شيشه ای می باشد. اين شرکت توليدی با حذف واسطه ها محصولات خود را با قيمت پايين تری نسبت به بازار به دست مشتری می رساند همچنين در ساخت کليه ی محصولات خود از مواد با کيفيت و مرغوب استفاده ميکند با اين حال گارانت  بی قيد و شرط را برای محصولات ارائه شده ی خود برگزيده تا خيال کارفرمايان از هر باب راحت باشد. شما عزيزان مي توانيد جهت دريافت مشاوره و يا ثبت سفارش با کارشناسان ما در یاشیل دُر  تماس باشيد ، در ساعات غير اداری نيز با شماره ي واتساپ پشتياني که در سايت مندرج شده است مي توانيد ارتباط بگيريد و از قيمت روز محصولات مطلع شويد.

خرید پارتیشن شیشه ای

نصب پارتیشن شیشه ای

اگر قصد خرید و نصب پارتیشن را دارید ابتدا باید با مشاوران ما در مورد نیاز خود و طرح و مدل دلخواه خود صحبت کنید. آنها شما را در انتخاب مناسب ترین نوع پارتیشن که برطرف کننده نیاز شما باشد راهنمایی می‌کنند. پس از انتخاب نهایی و عقد قرارداد، کارشناسان برای اندازه گیری به محل شما اعزام می‌شوند.
پارتیشن مورد نظر شما ابتدا به صورت سه بعدی طراحی می‌شود و شما در مورد طرح نهایی آن نظر می‌دهید و در صورت نیاز، تغییرات مورد نظر شما اعمال می‌شود. پس از تایید نهایی ساخت پارتیشن شما آغاز و در نهایت توسط کارشناسان ما در محل مورد نظر شما نصب می‌شود.

برای نصب پارتیشن شیشه ای، مراحل زیر را دنبال کنید:

1. انتخاب مکان

ابتدا باید مکان مناسب برای نصب پارتیشن شیشه ای را انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که پارتیشن باید به طور کامل در فضای مورد نظر جا بگیرد و با سایر عوامل محیطی همخوانی داشته باشد.

2. اندازه گیری

قبل از خرید پارتیشن، باید ابعاد دقیق فضای مورد نظر را اندازه گیری کنید تا بتوانید پارتیشن مناسب را خریداری کنید.

3. خرید و حمل

پس از تعیین ابعاد، به گزینه های مختلف پارتیشن شیشه ای در فروشگاه های مجموعه های ساختمان و فروشگاه های تجارت الکترونیک مراجعه کرده و پارتیشن مناسب را خریداری کنید. سپس آن را به محل نصب حمل کنید.

4. نصب قاب و پایه

ابتدا باید قاب و پایه هایی را که پارتیشن را در محل نصب ثابت می کنند، نصب کنید. این قاب و پایه ها بستگی به نوع پارتیشن دارد و ممکن است به دیوار یا سقف متصل شوند.

5. نصب شیشه

حالا باید شیشه ها را در قاب پارتیشن قرار دهید. اگر شیشه ها روکش دار باشند، از تخته چسبان استفاده کرده و آن ها را به قاب چسبانید.

6. تثبیت

در این مرحله، باید پارتیشن را به قاب و پایه های ثابت کرده و تمام اجزاء را با یکدیگر تثبیت کنید. از جوشکاران، پین ها یا سرپوش های مناسب استفاده کنید.برای ادامه مطالب نصب پارتیشن شیشه ای اینجا کلیک کنید.

قیمت پارتیشن شیشه ای
قیمت پارتیشن شیشه ای

نصب پارتیشن شیشه‌ای با استفاده از شیشه لمینت

نصب پارتیشن شیشه‌ای با استفاده از شیشه لمینت به شرح زیر است. اگر میخواهید در مورد شیشه لمینت بیشتر بدانید میتوانید مقاله کامل شیشه لمینت مشاهده فرمایید.

1. ابتدا، مکان مناسب برای نصب پارتیشن را تعیین کنید. این مکان باید به طور کامل با ابعاد و نوع پارتیشن مورد نظر سازگار باشد.

2. سپس، اندازه گیری دقیق از فضای مورد نظر برای نصب پارتیشن را انجام دهید. در نظر داشته باشید که باید به عرض و طول شیشه لمینت و همچنین ضخامت آن توجه کنید.

3. قبل از نصب، مطمئن شوید که سطح نصب صاف و خالی از هرگونه خط و خش است. در صورت لزوم، سطح را تمیز کرده و صاف کنید.

4. حالا، شروع به قطع شیشه لمینت به ابعاد مناسب برای پارتیشن مورد نظر کنید. برای قطع، از ابزار مناسب مانند چکش و قلاب استفاده کنید. در هنگام قطع، از ایمنی و محافظت شخصی خود مطمئن شوید.

5. بعد از قطع، لبه‌های شیشه را با استفاده از چراغ موقت یا سنگ زمینه صاف کنید تا جلوگیری از بریدگی و آسیب به دستان شما.

6. حالا، با استفاده از چسب مناسب، شیشه لمینت را به پارتیشن نصب کنید. در صورت نیاز، محل نصب را با استفاده از پایه‌های فلزی تثبیت کنید.

7. بعد از نصب، مطمئن شوید که پارتیشن به طور کامل و صحیح نصب شده است و هرگونه حرکت یا لغزش را جلوگیری کنید.

شیشه های مورد استفاده در پارتیشن شیشه ای

شیشه پارتیشن ها می توانند به صورت مختلفی طراحی و ساخته شوند. برخی از انواع شیشه پارتیشن عبارتند از:

1. شیشه پارتیشن تمام شیشه

در این نوع، تمام بخش های پارتیشن با شیشه ساخته می شود و هیچ جداکننده دیگری وجود ندارد.

2. شیشه پارتیشن نصف شیشه

در این نوع، گوشه های بالا و پایین پارتیشن با استفاده از جداکننده های غیر شفاف (مانند فلز یا چوب یا mdf) ساخته می شود و بقیه قسمت ها با شيشه مجزا مي‌باشد.

3. شيشه پارتيشن لمينيت

در این نوع، دو لایه شيء (مانند چوب يا PVC) به صورت لایروبى روى يك يا هر دو طرف قرار مى‌گيرد كه به علّت استحكام بالاتر، مناسب استفاده در محیط های با ترافیک بالا می باشد.

4. شيشه پارتيشن دوجداره

در این نوع، دو لایه شيشه به صورت جداگانه روى يكديگر قرار مى‌گيرند و فضای بین آن ها با یک جداکننده (مانند چوب یا فلز) پر می شود.

5. شيشه پارتیشن تمام شفاف

در این نوع، تمام بخش های پارتیشن با شیشه ساخته می شود و هیچ جداکننده دیگری وجود ندارد. این نوع مناسب برای اتاق های کوچک است که به نور و فضای باز بیشتر نیاز دارند.

6. شيشه پارتيشن قابل حركت

در این نوع، پارتیشن ها قابل حرکت هستند و می توان آن ها را به سادگی باز و بسته کرد. این نوع مناسب برای فضاهای چیدمان پذیر است که به صورت منظم تغییر می کنند.

پارتیشن شیشه ای

کلام پایانی

در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با جزئیات و انواع پارتیشن شیشه ای آشنا کنیم. همانگونه که اشاره کردیم، شما در سریعترین زمان ممکن و با دردسر و هزینه‌های خیلی کمتر نسبت به بنایی، می‌توانید تغییرات دلخواه خود را در دفتر کار یا خانه خود ایجاد کنید.

اکنون شما با اطلاعاتی که از این مقاله کسب کرده اید می‌توانید در مورد انتخاب بهترین نوع پارتیشن تصمیم بگیرید. علاوه بر آن مشاوران ما در یاشیل در برای انتخاب بهتر همراه شما خواهند بود.

محصولات بیشتر شرکت یاشیل دُر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×