پارتیشن شیشه ای تک جداره

پارتیشن شیشه ای تک جداره

سیستم پارتیشن شیشه ای تک جداره که امروزه مورد استفاده قرار می­گیرد یکی از بهترین راهکارها برای کسانی است که قصد دارند در دکوراسیون داخلی منزل تنوعی ایجاد کنند یا در منزل و اداره قصد دارند بخش بندی­های مختلف انجام داده و این کار را با حداقل هزینه ممکن و در سریع­ترین زمان به پایان برسانند.با توجه به استقبال زیادی که از پارتیشن شیشه ای تک جداره برای منازل و همچنین پارتیشن اداری برای ادارات و سازمان­ های اداری شد خیلی زود توانست جای پارتیشن های قدیمی که از جنس آجر و ملات بود را پر کنند به نحوی که با کمک متریال های مختلف انواعی از آن پدید آمدند که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند.

پارتیشن شیشه ای تک جداره چیست ؟

پارتیشن شیشه ای تک جداره شیشه ای از چندین پایه‌ برخوردار است که توسط آنها براحتی و بدون لغزش بر روی زمین قرار می‌ گیرد. این نوع پارتیشن شیشه‌ ای به شکل فریم‌ های تک می‌ باشد که با حذف خطوط زاید در طراحی پروفیل زیبایی خاصی به محصول بخشیده است. پروفیل بکار رفته در پارتیشن شیشه‌ ای تک جداره در واقع یک لایه تمام آلومینیوم با روکش آنادایز شده است که موجب استحکام بیشتر آن می‌ شود.
پارتیشن شیشه‌ ای تک جداره در دو نوع فریم دار و فریم لس تولید و عرضه می‌ شود. نوع فریم لس برای نصب به فضای کمتری نیاز دارد بنابراین اگر وسعت محیط کارتان محدود است، پارتیشن تک جداره فریم لس قطعا اولین گزینه برای شما خواهد بود. البته لازم است بدانید که نوع فریم لس عایق صوتی کمتری دارد.
پارتیشن تک جداره فریم دار در مقایسه با نوع بدون فریم مقاومت بیشتری دارد. همچنین تمام قسمت های شیشه به یک قاب آلومینیومی محدود می‌ شود. این ویژگی موجب شده تا پارتیشن شیشه‌ ای تک جداره فریم دار عایق صوتی بهتری در مقابل سروصدا باشد.

مزایای پارتیشن شیشه ای تکجداره

✓      نورگیر بودن آن ها و کاهش مصرف انرژی برق

✓      عایق بودن پارتیشن های شیشه ای و جلوگیری از اتلاف انرژی

✓      جلوگیری از عبور صدا به وسیله استفاده از شیشه های عایق در پارتیشن

✓      کاهش اشغال فضا نسبت به سایر پارتیشن ها

✓      پارتیشن شیشه ای سندبلاست جهت افزایش تمرکز افراد و یا حفظ حریم شخصی

✓      ایجاد زیبایی در محیط و مدرن کردن فضا با استفاده از پارتیشن شیشه ای

✓      جلوگیری از ورود گرد و خاک

✓      قابل استفاده در تمامی محیط های منازل، تجاری،اداری و شرکت ها

✓      عدم نیاز به بازسازی جهت تفکیک فضا

پارتیشن شیشه ای تک جداره
پارتیشن شیشه ای تک جداره

 شیشه مناسب برای نصب پارتیشن شیشه ‌ای تک جداره

هنگام انتخاب پارتیشن شیشه‌ای برای نظم بخشیدن به دفتر کار انواع مختلفی از این نوع تقسیم بندی در دسترس است که هرکدام از آن‌ها دارای کیفیت‌های مختلف و ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود هستند. پارتیشن‌های شیشه‌ای از نظر نوع فریم بندی و شیشه‌ای که برای ساختشان به کار گرفته شده است از یکدیگر متمایز می‌شوند. 

جداکننده های شیشه ای در عین حال که حریم خصوصی را حفظ می‌کند با ایجاد روحیه کار تیمی حس همکاری را در میان کارکنان افزایش می‌دهد. این نوع از تفکیک کننده ها با هر شیشه‌ای که طراحی و ساخته شوند در زمان بسیار کوتاهی نصب پارتیشن انجام شده و علاوه بر نظم بخشیدن به محیط کار شما طراحی مدرنی به دفتر کارتان می‌بخشند.

انواع پارتیشن شیشه‌ای تک جداره

پارتیشن شیشه‌ای تک جداره هم مانند دیگر پارتیشن‌های شیشه‌ای می‌تواند انواع مختلفی داشته باشد و با روش‌های مختلفی قابل اجرا می‌باشد که بیشتر راجع به آن صحبت خواهیم کرد. پارتیشن شیشه‌ای تک جداره می‌تواند به صورت روکار، توکار، فریم‌لس، فریم‌دار، ریلی، رنگی و مات طراحی شود.
پارتیشن شیشه‌ای تک جداره روکار
پارتیشن شیشه‌ای تک جداره توکار
پارتیشن شیشه‌ای تک جداره فریم‌لس
پارتیشن شیشه‌ای تیک جداره فریم‌دار

عوامل مهم در قیمت پارتیشن شیشه ای

ابعاد پارتیشن: ابعاد و اندازه پارتیشن می‌تواند تأثیر زیادی بر قیمت داشته باشد، به ویژه اگر نیاز به سفارشی سازی و تولید ویژه باشد که این ممکن است قیمت را افزایش دهد.

کیفیت شیشه: نوع و کیفیت شیشه مورد استفاده بر قیمت تأثیرگذار است. شیشه‌های با کارایی، دوام و ظاهر بالاتر معمولاً هزینه بیشتری دارند.

ضخامت شیشه:ضخامت شیشه نیز به قیمت پارتیشن تأثیر می‌گذارد. شیشه‌های ضخیم‌تر نیاز به مواد بیشتری برای ساخت دارند که این موضوع ممکن است هزینه را افزایش دهد.

پروفیل آلومینیوم: نوع پروفیل آلومینیوم استفاده شده نیز بر قیمت تأثیر دارد. پروفیل‌های با کیفیت و طراحی خاص معمولاً هزینه بیشتری دارند.

طراحی و سفارشی سازی: اگر پارتیشن با طراحی یا سفارشی سازی خاصی مورد نظر باشد، قیمت ممکن است افزایش یابد. طراحی‌های منحصر به فرد نیاز به هزینه‌های بیشتری برای تولید دارند.
نوع سیستم باز و بسته شدن: نوع سیستم باز و بسته شدن نیز تأثیرگذار است. سیستم‌های پیچیده‌تر و قابلیت‌های بیشتر ممکن است هزینه را افزایش دهند.

محل اجرا: هزینه‌ها ممکن است بین شهرها متفاوت باشد.

رنگ شیشه سکوریت: در صورت انتخاب رنگ شیشه سکوریت، ممکن است هزینه افزایش یابد.

یراق‌آلات پارتیشن: نوع و کیفیت یراق‌آلات نیز بر قیمت تأثیر دارد.

حمل و نقل:هزینه حمل و نقل ممکن است به قیمت پارتیشن افزوده شود.

 در صورتی که نیاز به دریافت خدمات مشاوره برای استعلام و محاسبه ی دقیق تر قیمت برای فضای مورد نظر خود داشتید، میتوانید با کارشناسان متخصص مجموعه یاشیل دُر تماس گرفته مشاورین ما آماده به پاسخگویی به شما هموطنان عزیز در این زمینه هستند.

تفاوت پارتیشن شیشه ای تک جداره با دو جداره چیست؟

امروزه کارفرمایان دلشان می‌خواهد به محیط کاری خود دسترسی و دید بیشتری داشته باشند و کارکنان خود را زیر نظر بگیرند، برای همین است که پارتیشن شیشه‌ای رواج زیادی در شیشه‌های ساختمانی پیدا کرده است. پارتیشن شیشه‌ای دارای دو نوع تک جداره و دو جداره می‌باشد که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند و نمی‌توان گفت که کدام یک نسبت به دیگری برتری دارد.

اولین ویژگی مهمی که برای یک پارتیشن وجود دارد عایق بودن در برابر صدا می‌باشد و برای افراد بسیار مهم است چون که هیچ‌ کارفرمایی نمی‌خواهد که حرف‌های زده شده در جلسه و یا قسمت‌های مختلف اداره پخش شود. پارتیشن شیشه‌ای این مشکل را برای افراد حل کرده است چون که شیشه در مقابل صوت عایق بسیاری خوبی می‌باشد و گذر صوت از خود را کنترل می‌کند. پارتیشن شیشه‌ای تک جداره عایق صوتی بسیار خوبی می‌باشد، ولی قطعا پارتیشن دو جداره نسبت به آن عملکرد بهتری خواهد داشت.

مورد بعدی این است که قطعا قیمت پارتیشن شیشه‌ای تک جداره نسبت به دو جداره، بسیار مناسب‌تر خواهد بود، چون که شیشه استفاده شده در آن کمتر می‌باشد. از مزایای دیگر پارتیشن شیشه‌ای تک جداره این است که مکان کمتری را نسبت به پارتیشن دوجداره اشغال می‌کند.

مورد آخر دید پارتیشن می‌باشد که قطعا پارتیشن شیشه‌ای تک‌جداره شفاف‌تر است و دید آن نسبت به دو جداره بهتر و واضح‌تر خواهد بود.

زمان تحویل و نصب پارتیشن شیشه‌ای تک جداره چند روز است؟

اعزام کارشناس جهت بازدید پروژه
اندازه گیری در محل با تراز لیزری
تهیه نقشه و طراحی پارتیشن شیشه ای با برنامه اتوکد
ارائه طرح های متنوع جهت اجرا
ارائه لیست قیمت جهت انتخاب یراق آلات
برآورد اولیه پروژه با یراق آلات انتخابی کارفرما و ارائه قیمت
تولید و ارسال شیشه و یراق آلات به محل نصب و اجرای پروژه

پس از تولید و برش متریال، محصولات تولیدی بسته بندی شده و به محل مورد نظر جهت اجرا انتقال می یابد و تکنسین‌ های نصب شرکت یاشیل دُر به اجرای این پروژه می پردازند. با توجه به تیم تولید و نصب حرفه ای شرکت یاشیل دُر، اجرای پارتیشن شیشه ای زمان چندانی نخواهد برد و خبری از آشفتگی حاصل از دیوارکشی‌های قدیمی نیست. البته که زمان اجرای پروژه ارتباط مستقیم با متراژ آن دارد اما ما سعی را بر این داشته‌ایم تا این پروسه را در 1 روز بدون هیچی مشکل به اتمام برسانیم تا ضمن ارائه یک کار حرفه‌ای، رضایت مشتریان خود را جلب نماییم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×